Twój Kardio Partner w codziennym Życiu

Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu poprawimy Twoje wyniki badań, zredukujemy ryzyko curzycy, otyłości i chorób serca.

Stworzymy program Twojego stylu życia dopasowany do Twoich potrzeb.

Już wkrótce na

Jak to działa?

Krok 1.
Ankieta

Odpowiadasz na pytania przygotowane przez naszych specjalistów

Krok 2.
Analiza

Nowoczesna technologia analizuje Twoje parametry i odpowiedzi

Krok 3.
Zalecenia

Otrzymujesz informacje o swoim stanie zdrowia oraz personalizowaną terapię i zalecenia

Krok 4.
Kontrola

Kontrolujesz postępy i kształtujesz zdrowe nawyki

Co znajdziesz w aplikacji?

Opracowane przez specjalistów

Dzięki współpracy z wieloma wybitnymi specjalistami zbudowaliśmy aplikację opartą o wiedzę medyczną, ponad 20 letnie doświadczenie i najnowsze badania naukowe.

Przejdź na premium

Darmowe

 • Ocena stanu zdrowia i kontrola parametrów zdrowotnych
 • Integracja ze smartwatchami (Googlefit, Garmin, Apple)
 • Dostęp do panelu aktywności
 • Dostęp do 2 darmowych medytacji
 • Kontrola nawodnienia

Premium

Wszystko to co w darmowym oraz:

 • Spersonalizowany panel aktywności (treningi i ćwiczenia indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb)
 • Zalecenia dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa aktywności fizycznej
 • Spersonalizowany panel dietetyczny wraz z zindywidualizowaną dietą
 • Pełen dostęp do panelu medytacji
 • Gra kształtująca dobre nawyki
 • Benefity za utrzymanie zdrowego stylu życia

Pierwsze 30 dni za darmo, później

Miesięcznie

34,99 zł

Rocznie

299,99 zł

Dla użytkowników

Miesięcznie

24,99 zł

Rocznie

209,99 zł

Często zadawane pytania

Subskrypcja może zostać anulowana w dowolnym momencie i nie będzie przedłużona na kolejny okres rozliczeniowy.

Okres próbny trwa 30 dni. Po tym czasie większość funkcji zostaje zablokowana. Możesz je ponownie odblokować po wykupieniu subskrypcji.

Oczywiście, że tak, jednak dostęp do funkcjonalności będzie w ograniczonym zakresie.

Aplikacja została opracowana w oparciu o najnowsze badania medyczne podparte wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą lekarzy i specjalistów. Spersonalizowany plan i zalecenia otrzymasz po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania i dostarczeniu wyników badań t.j. glukoza, kreatynina, cholesterol całkowity, HDL i LDL oraz trójglicerydy. Te parametry są niezbędne do dokładnej analizy i stworzenia spersonalizowanego planu.

Tak. System co 30 dni analizuje, jak zmieniły się czynniki ryzyka, natomiast po 90 dniach prosi o ponowne podanie wyników badań krwi, w celu weryfikacji i pełnej kontroli parametrów zdrowotnych.

Aplikacja jest zintegrowana z wybranymi smartwatchami (Apple, Garmin, GoogleFit). Jednak zapewniamy, że ciągle pracujemy nad rozszerzeniem ilości integracji.

Tak, korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Używane przez nas systemy zabezpieczają przed wyciekiem danych i atakami hakerów.

Wszystkie dane personalne po usunięciu konta zostają trwale usunięte z systemu.

Spersonalizowany program zdrowotny dopasowany jest po analizie odpowiedzi na pytania, dotyczące stylu życia i zdrowia. Zaawansowana technologia, a także wiedza i doświadczenie naszych specjalistów umożliwia ocenę stanu Twojego organizmu i dopasowanie najlepszego rozwiązania, mającego na celu poprawę Twojej kondycji zdrowotnej.

Helfio dokładnie analizuje stan zdrowia, uwzględniając występujące czynniki ryzyka i zaburzenia metaboliczne, które mogą przyczynić się do powstania problemów sercowo – naczyniowych. Tworzymy programy, które poprzez zwiększoną aktywność, zdrową dietę, odpowiednie nawodnienie, sen a także medytacje, pomagają zminimalizować czynniki ryzyka, a jednocześnie korzystnie wpływają na poprawę parametrów zdrowotnych.

Spersonalizowany program dobrany po analizie wyników badań, pomaga Ci wykształcić dobre nawyki i prowadzić zdrowszy styl życia. Każdy dzień, w którym realizujesz wyznaczone zadania, pomaga Ci pokonywać kolejne metry, które prowadzą na wyznaczone wcześniej szczyty. W pierwszym etapie gry do zdobycia czeka aż 28 szczytów. Za zdobycie każdego z nich czeka na Ciebie zadanie rozwojowe, a na końcu każdego etapu nagroda.